Hizmetler

Araç Alımı:

Acentemiz araç satış bayilerindeki portföyüne istinaden piyasa fiyatlarından daha uygun fiyatlı araç alabilme imkanına sahiptir. Bu ayrıcalığı siz değerli sigortalılarımızın talepleri yönünde değerlendirmektedir. Araç alımlarınızda mutlaka acenteliğimizle irtibata geçiniz.

Ruhsat İşlemleri:

Yeni uygulama ile noterler tarafından yürütülen ruhsat işlemleri dışında kalan ruhsat takip işlemleri, acenteliğimizce vekaletle yürütülmektedir.

Plaka İşlemleri:

Araç plaka işlemleri, özel plaka tahsisi işlemleri acenteliğimizce takip edilebilmektedir.

Muayene İşlemleri:

Sigortalılarımıza, araç muayene tarihi takibi, muayene randevusu alımı ve takibi, muayene işlemleri için danışmanlık hizmetleri verilmektedir.

Banka Kredisi İşlemleri:

Araç, konut ya da ticari kredi işlemlerinde kredi evrakı tamamlanması, takibi ve banka işlemlerinin yürütülmesi konusunda hizmet verilmektedir.

İzin Belgesi:

Şehir içinde dolaşımı izne tabi araçların izin belgeleri bitiş tarihi takibi ve yeni izin belgesi düzenlenmesi işleminin yürütülmesi acenteliğimizce yapılabilmektedir.

Yetki Belgesi:

K Belgeleri ve C Belgeleri zorunluluğu olan firmalarımıza belge alımı, araç ilavesi ve çıkarılması konularında takip işlemi acenteliğimizce yürütülmektedir.